Науково-методичний семінар для керівників освіти

30.08.2017  на базі КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2» Веселівської селищної ради  відбувся науково-методичний семінар «Ефективні напрямки співпраці КЗ «ЗОІППО» ЗОР та ОТГ», який провели для керівників  загальноосвітніх, дошкільних, позашкільних навчальних закладів нашої громади  Курінна А.Ф.,проректора з НМР; доцента кафедри філології та суспільно-гуманітарних дисциплін; канд. філол. наук; Присяжнюк Ю.С., відповідальна за напрям роботи з науково-методичного супроводу управління освітою в ОТГ; доцент  кафедри андрагогіки; канд. пед. наук.

Керівників привітали з початком  нового навчального  року  та зупинились на пріоритетних напрямках освіти громади в 2017/2018 навчальному році селищний голова Кіяшко П.М., секретар селищної ради Стогній Р.О., начальник відділу освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради Дундук О.С.