Запорізька область, Мелітопольський район

Про пункт прокату

Дата: 09.09.2020 16:07
Кількість переглядів: 135

У комунальній установі «Центр соціальних послуг» Веселівської  селищної ради при відділенні організації надання адресної натуральної допомоги та денного перебування працює пункт прокату,

який створено для надання громадянам послуг з прокату технічних та інших засобів реабілітації з метою усунення обмежень життєдіяльності  та підтримки соціальної незалежності громадян, які частково або повністю втратили рухову активність у зв'язку з похилим віком чи хворобою.

Послуги з прокату надаються особам, які звернулися до пункту прокату й уклали з ним відповідний договір.

Договір оформляється у двох примірниках, що підписуються користувачем та директором установи. Один примірник залишається в пункті прокату, інший – видається користувачу.

Отримати необхідні засоби можна пред’явивши документи: заяву про забезпечення засобом реабілітації, довідку медичного закладу про потребу в засобах реабілітації, пенсійне посвідчення, документ, що засвідчує особу та ідентифікаційний код. Засоби реабілітації видаються користувачу безкоштовно згідно акту.

В наявності у пункті прокату є:

- інвалідні візки,

- ходунки (з колесами та без коліс),

- туалетні стільці,

- сидіння для ванни,

- столи приліжкові.

Пункт прокату діє за адресою: смт Веселе, вул. Пушкіна, 28.

Більше інформації можна дізнатись зателефонувавши за номером 2-11-54.