Успіх Веселівських спортсменів

Дата: 07.09.2020 13:37

Фото без опису22 серпня на стадіоні «Спартак» відбувся відкритий чемпіонат м.Мелітополь з легкої атлетики серед школярів. Команда Веселівських легкоатлетів була сформована на базі учнів секції баскетболу ПКЗ «ДЮСШ» (тренер Тарасенко О.В.).

Результати виступів наших спортсменів наступні: Колесов Макар – дистанція 60м ІІІ місце, Перепічка Олександра – 100м           ІІ місце, Маніца Вікторія – 100м ІІІ місце та бронзова нагорода на дистанції 200м,  Філь Максим – І місце з бігу на 100м та І місце 200м, Бєліков Микита – срібна нагорода з бігу на 200м.

Також у цей день  відбулися змагання зі стріт-болу. Команди ПКЗ «ДЮСШ» вдало виступили на вищезазначеному турнірі посівши наступні місця: категорія U-12 – І та ІІ місце, U-14 – І та ІІ місце, U-16 – І та ІІ місце, у змішаній категорії команда Веселівських дівчат вибороли бронзові  нагороди.

Спеціаліст з питань молоді та спорту                                                       М.Козюра