Головне управління Пенсійного фонду України інформує про проведення перерахунку пенсій з 1 вересня

Дата: 03.09.2020 10:19

Відповідно до Закону України 822-IX «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» з 1 вересня 2020 року передбачено збільшення розміру мінімальної заробітної плати з 4723 грн до 5000 грн (на 277 грн).

У зв’язку з цим Головним управлінням Пенсійного фонду в області проведено масовий перерахунок пенсій 1,1 тис. громадян Веселівського району, які досягли 65-річного віку та мають страховий стаж не менше ніж 35 років у чоловіків та 30 років у жінок (у тих пенсіонерів, пенсії яким були призначені до 01.10.2011 року – відповідно 25 та 20 років).

Непрацюючим громадянам зазначеної категорії, у тому числі тим, кому у вересні 2020 року виповниться 65 років, мінімальні розміри пенсій з 01.09.2020 забезпечено на рівні 40 % мінімальної заробітної плати, що становить 2000 грн.

Зазначений перерахунок стосується і одержувачів пенсії по втраті годувальника, за тих годувальників, які померли після досягнення 65-річного віку і за життя набули необхідного страхового стажу (35/30 або 25/20 років, відповідно).

В результаті проведеного перерахунку збільшено розміри пенсій 1,0 тис. запорізьких пенсіонерів або 92,5 % від кількості перерахованих пенсій. Розмір підвищення до пенсії в кожному конкретному випадку індивідуальний, він залежить від багатьох складових: страхового стажу, розміру заробітної плати тощо. Перерахунки пенсій здійснено за матеріалами пенсійних справ, в автоматичному режимі.

Підвищені розміри пенсій пенсіонери отримують вже у вересні.

Головне управління

Пенсійного фонду України