Проведення наради у відділі соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді

Дата: 02.09.2020 11:16

Фото без опису2 вересня у відділі соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді відбулася нарада за участю завідуючого відділу та фахівців із соціальної роботи на тему: «Порядок дій фахівця із соціальної роботи, згідно постанови від 1 червня 2020 р. №586 «Деякі питання захисту дітей в умовах боротьби з наслідками гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2».

Фахівцем із соціальної роботи, Репіною Юлією, було проаналізовано положення нової постанови та доведено до відома присутніх інформацію щодо необхідного пакету документів для влаштування дитини до закладу інтернатного типу.

Сафонова Яна, фахівець із соціальної роботи, наголосила на тому, що, згідно постанови № 586, збір необхідних документів є прерогативою відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді, яким необхідно здійснити оцінку потреб сім’ї та допомогти родині отримати висновок інклюзивно-ресурсного центру.

Завідуючий відділу, Нудьга Юлія, підвела підсумки наради та наглядно продемонструвала послідовність дій при влаштування дитини у заклад інтернатного типу. Увага фахівців із соціальної роботи була акцентована на терміні подання документів до Служби у справах дітей.

Наразі проводиться комплексна робота з батьками щодо влаштування дітей до закладів інтернатного типу та оформленні необхідного пакету документів.

Послідовність дій при влаштування дитини у заклад інтернатного типу на цілодобове перебування:

1. батьки, що бажають направити дитину в інтернат на цілодобове перебування повинні звернутись до фахівця з соціальної роботи (далі ФСР) для складання акту оцінки потреб сім’ї.
  2. ФСР здійснює візит до дому де складає вищезазначений акт, після чого
  3. батьки повинні надати наступні документи до розгляду Комісії з захисту прав дитини у відділ «Служба у справах дітей»

Батьки дитини або особи, які їх замінюють, подають до органу опіки та піклування:

• заяву одного з батьків або осіб, які їх замінюють, про тимчасове влаштування дитини до закладу на цілодобове перебування із зазначенням строку та причини влаштування;
  • акт оцінювання потреб сім’ї/особи (дитини) за формою, затвердженою Мінсоцполітики;
  • інші документи, що підтверджують стан сім’ї та причину влаштування дитини до закладу;
  • висновок комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами, що складається фахівцями інклюзивно-ресурсного центру;
  • індивідуальний план реабілітації для дитини з інвалідністю.

Після засідання комісії її рішення передається органу виконавчої влади Веселівської ОТГ для надання рішення про доцільність влаштування дитини на цілодобове перебування із зазначенням строку перебування у закладі.