Громада отримала чергову фуру з гуманітарним вантажем для об’єктів соціальної сфери та малозабезпечених верст населення

Дата: 31.08.2020 09:48

Фото без описуКожного року в серпні місяці відзначається Всесвітній день гуманітарної допомоги, коли в усьому світі вшановують людей, які допомагають нужденним. Щорічно представники всіх гуманітарних організацій висловлюють визнання тим, хто йде назустріч небезпекам і негараздам заради допомоги іншим.

Веселівська громада висловлює особисту подяку Сергію Папазяну, який проявив лідерські функції та зміг налагодити співпрацю з представниками неурядових Датських організацій в частині отримання гуманітарної допомоги. Також нам дуже приємно, що Міністерство соціальної політики  України у своєму звіті відзначило роботу  ХПЦЄ «Жива віра»  та особистий вклад Сергія Папазяна в розбудову міжнародних відносин.

В рамках реалізації проекту «Рука допомога» 28 серпня з Данії було отримано чергову фуру з гуманітарним вантажем для об’єктів соціальної сфери та малозабезпечених верст населення, які опинилися в скрутному становищі та потребують допомоги. Дякуємо Сергію, що не дивлячись на важкі часи та умови він продовжує активно працювати в напрямку зміцнення матеріальної бази об’єктів соціальної сфери та покращення добробуту мешканців громади.