Вшанування пам'яті загиблих воїнів АТО/ООС

Дата: 29.08.2020 10:46

Ніщо так не об’єднує людей, як біда. Ось уже 7 років вона у нас всіх одна… Війна…

І у важкий для країни час на захист своєї Батьківщини стали тисячі українських синів і дочок. Чимало із них віддали свої життя, боронячи незалежність Батьківщини.

Сьогодні ж, 29 серпня, відповідно до Указу Президента, ми відзначаємо День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Ця дата вибрана не випадково, оскільки, саме того дня в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Тож символічно, що цей день належить тим, кого з нами вже немає.

Мати загиблого воїна Дубініна Валентина Анатоліївна, представники апарату селищної ради, військовий комісар Веселівського районного військового комісаріату Запорізької області майор Олександр Качура, староста с. Мала Михайлівка Віталій Деркач та односельці прийшли до могили Володимира Дубініна, щоб вшанувати пам'ять всіх, хто боровся за честь, справедливість та гідність українського народу.

Сьогодні, біля будинку Веселівської селищної ради, приспущено державний прапор у пам'ять воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

Згадаймо кожного, хто віддав своє життя за Україну. Вони назавжди залишаться в нашій пам’яті та в наших серцях! Ми завжди пам'ятатимемо Українських воїнів, які за майбутнє нашої держави, за майбутнє наших дітей віддали найдорожче — своє життя. Пам’ятаємо і шануємо Героїв!

Слава Україні! Героям Слава!