Серпнева педагогічна колегія Веселівської ОТГ

Дата: 27.08.2020 15:35

27 серпня відбулась щорічна  серпнева колегія педагогічних працівників  закладів освіти Веселівської селищної ради.

Цього року колегію було проведено у новому онлайн форматі.

Зустріч зібрала разом усіх педагогів нашої громади. Освітяни обговорювали  найактуальніші питання нового 2020/2021 навчального року, який буде розпочато в умовах карантинних обмежень:

• Безпека в закладах освіти;
  • Забезпечення якісної освіти;
  • Моделі освітнього процесу у садочках, школах, закладах позашкільної освіти;
  • Харчування учнів;
  • Досягнення 2019/2020 навчального року та пріоритети на новий 2020/2021 навчальний рік;
  • Інклюзивна освіта;
  • Позашкільна освіта.

З вітальним словом до освітян громади звернулась секретар ради Раїса Стогній. Побажала всім плідної праці та гарного настрою.

Виступила з доповіддю «Впровадження в освітньому процесі дистанційного навчання в закладах освіти та створення умов для його реалізації» начальник відділу освіти, молоді та спорту виконкому Веселівської селищної ради Оксана Дундук.

Заслухали виступи  заступників з навчально-виховної роботи та вчителя логопеда:

Володимира Полякова – «Досвід впровадження технологій і методик дистанційного навчання в освітній процес КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія»;

Ірини Романченко – «Формування ключових компетенцій та створення можливостей для саморозвитку учнів в умовах дистанційного навчання»;

Наталії Гнатюк – «Дистанційний світ дошкілля».

Підвела підсумок начальник відділу освіти Оксана Дундук.

До освітянської родини з побажанням міцного здоров`я,  натхнення та творчих успіхів у новому навчальному році звернулась секретар ради Раїса Стогній.