КУ « Центр соціальних послуг» проводить робочу нараду із соціальними робітниками.

Дата: 26.08.2020 13:40

Фото без опису26 серпня у відділенні соціальної допомоги вдома відбулась нарада із соціальними робітниками. Завідувач відділення Бондаренко Катерина проаналізувала роботу соціальних робітників за місяць, а саме: ведення особистих справ обслуговуємих громадян, вчасно та в повному обсязі внесення в них змін та доповнень.

Обговорили питання щодо своєчасного  виявлення, громадян, які потребують надання соціальних послуг, періодичності відвідування отримувачів соціальної послуги та надання заходів послуги з догляду вдома в обсязі, визначеному Державним стандартом.Фото без опису

Згідно державного стандарту догляду вдома затвердженого наказом Мінсоцполітики № 760 від 13.11.2013р. забезпечили надавачів соціальної послуги витратними матеріалами, а саме: рушниками, господарськими сумками, господарським та туалетним милом, гумовими та робочими рукавицями та запчастинами для робочих велосипедів. На всі запитання, що виникли під час наради було надано вичерпні відповіді.