"Я жив тобою Україно мила..."

Дата: 25.08.2020 11:36

Фото без описуСьогодні, 25 серпня  2020 року українська спільнота святкує 96 річницю від дня народження  Павла Архиповича Загребельного, класика української літератури, твори якого видаються великими тиражами.

Його називають Нестором-літописцем ХХ століття, адже романи Загребельного – це своєрідний літопис багатостраждальної української історії від сивої давнини Київської Русі до першого десятиліття незалежності України.

Перу класика української літератури належать близько 20 романів. Найпопулярніші серед них - "Диво", "Тисячолітній Миколай", "Я - Богдан", «Смерть у Києві», «Євпраксія» і,  звичайно, "Роксолана".

Усіх читачів, яким цікава творчість талановитого письменника, Веселівська селищна  бібліотека запрошує  ознайомитися з його творами.