ПЕРЕД ВЕСЕЛІВСЬКОЮ СЕЛИЩНОЮ РАДОЮ УРОЧИСТО ПІДНЯЛИ ДЕРЖАВНИЙ ПРАПОР УКРАЇНИ

Дата: 21.08.2020 09:42

Фото без описуУ святковому заході взяли участь селищний голова Петро Кіяшко, заступник військового комісару з територіальної оборони Веселівського районного військового комісаріату Запорізької області підполковник Андрій Шиколенко, працівники селищної ради, установ  та жителі селища.

У своєму виступі селищний голова наголосив, що День Державного Прапора України - одне з найбільш знакових свят в історії нашої держави, оскільки Прапор є символом слави багатьох поколінь українців, він пов'язує воєдино трудові подвиги і бойові перемоги, наукові відкриття та культурні досягнення українців. Державний Прапор України – священний оберіг, символ єдності та непереможності нашого народу.

День державного прапора України було встановлено на честь багаторічної історії створення України, державної символіки нашої незалежної країни, а також з метою виховання поваги громадян до державних українських символів.

Сьогодні не можна не згадати про воїнів визволителів та захисників Вітчизни та свободи українського народу, ми низько вклоняємося нашим захисникам , які під Стягом батьківщини відстоювали і відстоюють на сході країни незалежність свого народу.

Честь підняти прапор була надана заступнику військового комісару Веселівського районного військового комісаріату Запорізької області підполковнику Андрію Шиколенко.

Любіть Україну! Пишайтесь її символами! Шануйте  наших Героїв!  Вивчайте історію! Будьте гордими, що Ви українці!