У селах Мала Михайлівка та Озерне розпочались роботи з реконструкції башти Рожновського.

Дата: 19.08.2020 08:45

Фото без описуВідповідно до Програми "Питна Вода" з місцевого бюджету Веселівської селищної ради було виділено 25 тис. грн., а також спеціалістами селищної ради замовлено спеціальний потужний кран обласного МЧС, для демонтажу башти Рожновського в с. Мала Михайлівка, яка знаходиться в гарному стані та не використовується.

Спільними зусиллями старости с. Мала Михайлівка Віталія Деркача, старости с. Озерне  Олександра Сєчина, директора КП "Омега" Валентини Клименко, працівників та техніки КП "Водоканал", КП "Іріда", АФ "Славутич", а також активних мешканців с. Мала Михайлівка Олексія Іванова та Олександра Бенедика, демонтували башту Рожновського,.

Демонтовану  башту було розділено на дві частини. Нижню частину перевезено до с. Озерне, а верхня частина башти Рожновського залишилась в с. Мала Михайлівка. Таким чином вирішено питання накопичення води та подальша цілодобова її подача до мешканців сіл Озерне та Мала Михайлівка.