Привітання селищного голови Петра Кіяшка з нагоди 70-річчя ТОВ"СВК ФРУНЗЕ"

Дата: 17.08.2020 10:58

Фото без описуШановні працівники та ветерани ТОВ "СВК Фрунзе"! Сердечно вітаю Вас з 70-ю річницею з дня заснування Вашого сільгосппідприємства!

Ви досягли значних успіхів і Вам є чим пишатися. Ви довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і готові вирішувати всі поставлені перед Вами завдання. Роки становлення були найважчими, проте Вашу працю було винагороджено! Але найголовніше – це Ваш колектив однодумців, для яких рідне сільгосппідприємство стало важливою невід’ємною частиною життя!

Прийміть щиру вдячність за Вашу сумлінну працю, наполегливість, високий професійний рівень, виняткову самовіддачу у виконанні своїх фахових обов’язків. Щиро бажаємо всьому колективу міцного здоров’я, добробуту, наснаги, оптимізму, натхнення в щоденній праці, нових здобутків, блискучих ідей та реальних можливостей для їхнього втілення! Хай Вам щастить на нелегкому й почесному професійному шляху!

З повагою селищний голова ПЕТРО КІЯШКО