І попрацювали, і відпочили

Дата: 11.08.2020 10:37

Фото без опису7-8 серпня освітяни нашої громади разом з головою Петром Кіяшком та секретарем ради Раїсою Стогній відвідали місто Нова Каховка, де ознайомились із організацією роботи  закладів загальної середньої та позашкільної освіти

Радо зустріли делегацію Веселівської громади в Новокаховській школі № 2. Заступник директора закладу провів екскурсію та поділився досвідом роботи з питань організації протипожежних заходів. Відвідавши дитячо-юнацьку школу, учасникам запам`ятався майданчик для пляжного волейболу, де проходять чемпіонати України з даного виду спорту. Приємно були вражені спортивно-футбольним полем «Дніпро» спортивного комплексу стадіону «Енергію»,  оновленим в рамках програми Президента України «Велике будівництво». Побували також в сучасному парку відпочинку, з чудово облаштованими дитячими майданчиками, візначивши високий рівень розвитку спорту та паркової інфраструктури території.

А завершилася подорож поїздкою до еко-садиби «Золотий фазан», де ми ознайомилися із її прекрасною інфраструктурою, яка зацікавила селищного голову та нашу делегацію.

Протягом перебування на теренах Херсонщини, ми взяли на озброєння цікавий досвід освітян як в організації навчальної, так і позашкільної роботи, а також розвиток підприємницької діяльності щодо створення екотуризму на нашій території.

Керівники закладів освіти громади