Дитяча юнацька спортивна школа готується до зустрічі з вихованцями

Дата: 04.08.2020 10:20

Фото без описуУ позашкільному навчальному закладі «ДЮСШ» проводяться роботи щодо благоустрою території та приміщення.

З метою безпеки життєдіяльності вихованців та працівників виконано роботи щодо усунення порушень вимог законодавства у сфері пожежної та техногенної безпеки, а саме полагоджено електромережу, проведено ревізію розеток, вимикачів, та ідентифікацію об’єкту з урахуванням усіх чинників небезпеки.

Проведено технічне обслуговування водопровідної, каналізаційної, опалювальної системи та електромережі.

В ігровому залі за рахунок спонсорських коштів було замінено електролампи, відремонтовано шафу для зберігання інвентарю та миючих засобів для прибирання та дезінфекції приміщення закладу технічними працівниками. З  метою збереження тепла  в коридорі спортивної школи будуть встановлені металопластикові двері.

Проведено поточний ремонт в ігровому та борцівському залах. Це і шпаклювання та фарбування панелей,  часткове білування стін. Відремонтовано поріг (заміна кахелю).

Висловлюємо слова подяки спонсорам за надану фінансову допомогу.

Адміністрація ПКЗ «ДЮСШ»