У позашкільному комунальному закладі «Будинок дитячої та юнацької творчості» готуються до нового навчального року

Дата: 04.08.2020 10:15

Фото без описуКожного разу, запрошуючи в свої творчі майстерні вихованців, нам хочеться побачити в очах дітлахів радісний блиск та здивування, педагогічний колектив   готується до зустрічі з дітьми, креативно працює над дизайном  освітнього простору закладу, який спрямований на розвиток дитини і мотивації її до навчання.

З метою створення безпечних умов, працівники закладу докладають багато зусиль аби діти  почувались безпечно та комфортно,  займалися творчістю. Приведено у відповідність вимогам пожежної безпеки дверні пороги, замінено розетки, вимикачіц, відремонтовано та замінено двоє дверей, пофарбовано стіни, стелі, радіатори. Приведено у належний стан меблі: стільці, столи, шафи.  Ремонтні роботи ще тривають.

За відкритими дверима Будинку дитячої та юнацької творчості пахне свіжою фарбою і новими творчими ідеями. Ми з нетерпінням чекаємо гуртківців у новому навчальному році та сподіваємося, що нові зміни сподобаються її відвідувачам.

Адміністрація закладу дякує всім, хто кожного року робить  Будинок дитячої та юнацької творчості  теплим та затишним.

Адміністрація  ПКЗ «БДЮТ»