Підготовка до нового навчального року у КДНЗ №3 "Казка"

Дата: 31.07.2020 14:20

Фото без описуНеобхідною умовою для підготовки дитячого закладу до нового навчального року стало оновлення та оздоблення ігрових павільйонів, спортивного майданчику, вуличних пожежних сходів, проведення художньо-естетичного оформлення коридорів  І та ІІ поверхів,

здійснення заміни 2-х міжкімнатних дверей у туалетному приміщенні та пральні, санвузлів у двох групах.

Завершено роботи з облаштування душового піддону в санаторній групі, встановлено підвіконник в груповій кімнаті №4 «Гноми», придбано лінолеум у вітальню групи №2 «Дюймовочка», меблі у методичний кабінет.

З метою належного медичного обслуговування учасників освітнього процесу в дитячому садочку проведено облаштування медичного кабінету відповідною сантехнікою та пластиковими панелями, закуплено необхідну кількість миючих та дезінфікуючих засобів.

Працівники закладу, батьки, прикладають максимум зусиль, щоб зробити дитячий садочок безпечним та сучасним.

Щиро дякуємо селищному голові Петру Кіяшко, депутатському корпусу, батькам, всім нашим спонсорам за фінансову підтримку для проведення ремонтних робіт у закладі.

Адміністрація КДНЗ№3 «Казка»