Підготовка Маломихайлівського НВК до нового навчального року

Дата: 30.07.2020 10:55

Фото без описуПочинаючи з травня місяця, коли стало зрозумілим, що учні в поточному навчальному році за парти вже не сядуть, почалася підготовка закладу до нового 2020-2021 н.р.

Відремонтовано спортивний зал школи, їдальня, усі класні кімнати. На другому поверсі у коридорі закладу ведуться ще ремонтні роботи: шпаклювання стін, облаштування панелей, наклейка  шпалер.  Класна кімната для першокласників готується згідно зі  стандартами НУШ.

Працівники НВК замінили на даху будівлі школи ділянки покриття з  єврорубероїду, пошкоджені  весняним буревієм.

Для усунення недоліків, згідно з  приписом ДСНС, проведено заміну двох пожежних гідрантів,  безкоштовно переданих  школі  комунальним підприємством  «Водоканал» (директор  О.КРАВЦОВ). Монтаж проведено з допомогою старости с. Мала Михайлівка  В.ДЕРКАЧА.

З метою гарантованого забезпечення температурного режиму згідно з  санітарними нормами в будівлі школи, завезено 1150 тюків соломи. Для   використання даного альтернативного  типу палива у котлі котельні люк завантаження твердого палива було збільшено  до розмірів стандартного тюка.  Солому для опалення будівлі школи ( в якості безоплатної допомоги) надав  фермер О.СПОДАРЕНКО.

Котельня закладу забезпечена автономним генератор(8клВт), проведено часткову   заміну колосників.

Сподіваємося, що початок навчального року учні, вихованці та педагоги будуть приємно здивовані оновленим закладом.

Директор Маломихайлівського НВК  - Олег ФЕДОРОВ