Переваги офіційного працевлаштування та легалізації заробітної плати.

Дата: 21.07.2020 08:34

Одним з основних напрямів роботи інспекторів праці є зниження рівня незадекларованої праці. З цією метою інспектор праці Веселівської селищної ради  Олексій Кушнір у ході інформаційних заходів роз’яснює суб’єктам господарювання та працівникам

Веселівської громади переваги офіційного працевлаштування та легалізації заробітної плати. Зокрема, під час відвідувань інспектор інформує керівників про неприпустимість допуску до роботи працівників без оформлення трудових відносин та дотримання вимог законодавства про працю в частині нарахування та виплати заробітної плати.

Також, з метою запобігання занесенню і поширенню коронавірусної хвороби COVID-19 інспектором праці проводиться інформаційна робота серед суб’єктів господарювання щодо дотримання вимог профілактичних та протиепідемічних заходів під час карантину.

Фахівцем було наголошено про обов’язок роботодавців запроваджувати профілактичні заходи в умовах адаптованого карантину та надано дієві рекомендації суб’єктам господарювання щодо організації запобіжних заходів з метою мінімізувати ризики зараження працівників небезпечною інфекцію гострої респіраторної хвороби  COVID-19.

Інспектор праці Веселівської селищної ради Олексій Кушнір