Селищний голова Петро Кіяшко привітав бухгалтерів з професійним святом

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера, який підкреслює надзвичайно важливу роль зазначеної професії у сучасному суспільстві.

Бухгалтер – людина, роботу якої важко помітити візуально. Але без представників цієї професії не може функціонувати жодна установа чи підприємство. З професійним святом бухгалтерів селищної ради, комунальних підприємств та інших установ привітав селищний голова Петро Кіяшко.

За сумлінну працю та з нагоди професійного свята  селищний голова  нагородив найкращіх бухгалтерів Веселівської громади Грамотами  Веселівської селищної ради та Подяками селищного голови.

“Робота працівників бухгалтерських служб справедливо вважається однією з ключових ланок будь-якої організації, – сказав у вітальному слові Петро Кіяшко. – Вона вимагає спеціальних знань, досвіду, особливої уваги, вміння швидко орієнтуватися у мінливому законодавстві. Від Вашого професіоналізму і сумлінного виконання своїх посадових обов’язків  залежить і своєчасна виплата заробітної плати, й сплата податків, й наповнення місцевих бюджетів.

Бажаю усім міцного здоров’я, щастя, добробуту, оптимізму й упевненості  у своїх силах. Дякую за роботу!"