Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Привітання селищного голови Петра Кіяшка з нагоди професійного свята – Дня бухгалтера

16 липня в Україні відзначається День бухгалтера. Дата свята вибрана не випадково, адже цього дня в 1999 році був прийнятий Закон України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні».

 

До 2004 року свято відзначалося федерацією аудиторів і бухгалтерів України неофіційно, що дозволило підняти престиж професії та змусило представників державної влади по-новому поглянути на фахівців, усвідомити, що бухгалтерський облік – це не тільки податкова звітність, а й основа для прийняття управлінських рішень. В результаті Указом Президента України № 662/2004 від 18.06.2004 16 липня було офіційно оголошено Днем бухгалтера.

 

Шановні бухгалтери!

 
  Щиро вітаю Вас з професійним святом!

  Від важливої та надзвичайно відповідальної праці бухгалтера залежить ефективне функціонування господарського механізму держави, злагоджена робота кожного підприємства, установи та організації.

  Вірю, що сумлінність і вірність обов'язку кожного бухгалтерського працівника буде надійною запорукою ефективного господарювання, своєчасного наповнення місцевих бюджетів та скарбниці.

  Бажаю усім міцного здоров'я, професійних здобутків, наснаги та реалізації особистих планів.

 Нехай мудрими будуть ваші  дії, праця приносить вам тільки задоволення, а кожен день життя наповнюється людськими радощами, щастям  і  любов’ю !  

 

З повагою

селищний голова   ПЕТРО КІЯШКО


 « повернутися до списку новин