Цікаве життя КДНЗ «Казка»

Дата: 13.07.2020 16:29

Фото без описуНа виконання розпорядження селищного голови, рекомендацій та постанови МОЗ з 1 червня 2020року, в умовах пом'якшення карантину, двері Веселівського КДНЗ №3 «Казка» відкрились для дітей. Була відкрита одна чергова група для 15 дітей.

Для відкриття садочка та безпечного перебування дітей були створені всі необхідні умови: прийом здійснювався на свіжому повітрі, проводився температурний скринінг, як вранці так і протягом дня,  дотримання соціальної дистанції.  З дітьми та батьками були проведені бесіди, консультації, надані пам’ятки, щодо профілактики респіраторних захворювань та COVID-19.

Відповідно до плану були заплановані та проведені заходи для загартовування організму дітей, формування навичок КГН, заняття з використанням нетрадиційних методів малювання, конструювання, фізкультурні вправи, заняття з ознайомлення з навколишнім середовищем, музичні   розваги «У гості до Казки», «Музичний вернісаж», театральні вистави  «Теремок», «Котик та Півник», спортивні розваги «Безпека на дорозі», «Обережно - бджоли» , «Ми туристи»,  безліч рухливих та спортивних ігор.

Ми щиро дякуємо батькам, які з розумінням ставляться до всіх попереджуючих заходів та дотримуються їх.

Нехай небо буде чистим, без хмаринок.

Нехай сонечко лоскоче до нестями.

Нехай здоровими зростають діти

І хай щасливі будуть з нами!

Педагогічний колектив КДНЗ «Казка»