Дошкільний підрозділ Маломихайлівського НВК – працюємо влітку!!!

Дата: 13.07.2020 08:25

Фото без описуЛіто – найбільш сприятливий період для зміцнення здоров’я дітей, їх повноцінного розвитку. Широке використання природних чинників - повітря, сонця, води, збагачення харчування свіжими ягодами і фруктами, скорочення навчального навантаження, підвищення рухової активності справляють на дитину суттєвий оздоровчий вплив.

В дошкільному підрозділі Маломихайлівського НВК пройшла розвага для дітей дошкільного віку «У пошуках літа» спрямована на ознайомлення дітей з явищами природи,  світом рослин.

Під час заходу діти залюбки слухали та розповідали  вірші про рослин та відгадували загадки за картинками, усі разом вчили забавлянки про рослинний  світ.

В гості до дітей завітали і казкові герої  «Літо» та «Злючка-Колючка», які інсценізували казкові ситуації, грали з дітьми в ігри «Прикрась галявину», «Мильні бульбашки», «Збий мухомор».

Такі форми роботи з дітьми сприяють формуванню у дошкільників уявлення про світ рослин та виховання у них позитивного, турботливого  ставлення до навколишнього середовища;  викликають бажання догляду за ними .

Від проведеного заходу -діти залишилися в повному захваті , особливо від «Злючки- Колючки», яка після кожного  виконаного завдання худшала,  проколюючи  під собою повітряні кульки.

Дякую за творчу роботу вихователю закладу Вестернечан В.В.

Так тримати!!!

Зробимо життя наших малюків цікавим!!!

Заступник директора

Маломихайлівського НВК                                                 Н.В.Герега