Благодійний фонд “Імпульс.ЮА” оголошує набір молоді на новий безкоштовний інтерактивний модуль “Мистецтво для змін”!

Дата: 09.07.2020 09:26

Фото без описуБлагодійний фонд “Імпульс.ЮА” оголошує набір молоді на новий  безкоштовний інтерактивний модуль “Мистецтво для змін”!

Онлайн-курс охоплює:
- знайомство з сучасними видами мистецтва (музика, кінодокументалістика, фотографія, інтерактивний театр, арт-терапія, організація фестивалів тощо)
- використання мистецтва як інструменту розвитку своєї громади та рушія соціальних змін
- презентації і майстер-класи від визнаних експертів (музикантів, фотографів, режисерів, урбаністів) з різних куточків України (і навіть Франції)
- багато практичних та інтерактивних завдань

Для кого цей онлайн-курс?

Дівчат та хлопців віком 16-22 роки, які мріють більше дізнатися про сучасне мистецтво, та про те, як творчість може стати джерелом суспільних перетворень. Учасником може стати будь-яка вмотивована людина - досвід та рівень мистецьких навичок не враховуються, адже ніколи не пізно почати з нуля.

Заняття будуть проходити з 13 по 17 липня 2020 року в онлайн-форматі.

По завершенню випускниці і випускники модулю отримають сертифікати.

Для реєстрації необхідно заповнити анкету:
Заявки приймаються до 10 липня. Будемо щиро вдячні за поширення інформації!

Детальніше про курс можна прочитати на нашому сайті:

Інтенсивний курс “Мистецтво для змін” реалізовує Благодійний фонд “Імпульс UA” в межах проєкту “Розвиток громадської активності серед підлітків та молоді вразливих категорій”/”Ліга успіху”, що здійснюється за підтримки Відділу преси, освіти та культури Посольства США в Україні