Відділення соціальної допомоги вдома КУ «Центр соціальних послуг» проводить нараду

Дата: 09.07.2020 09:20

Фото без опису8 липня у відділенні соціальної допомоги вдома відбулась нарада із соціальними робітниками.

Завідувач відділення Бондаренко Катерина проаналізувала роботу соціальних робітників за півріччя, а саме: ведення особистих справ обслуговуємих громадян, вчасно та в повному обсязі внесення в них змін та доповнень. Обговорили питання щодо своєчасного  виявлення, громадян, які потребують надання соціальних послуг, періодичності відвідування отримувачів соціальної послуги та надання заходів послуги з догляду вдома в обсязі, визначеному Державним стандартом. Зробила акцент на додержанні інструкцій та правил охорони праці.

Згідно плану роботи розглянута тема: «Формування взаємовідносин соціального робітника з отримувачем соціальних послуг, оволодіння навичками  успішної взаємодії, контроль емоцій та почуттів.» із залученням психолога установи Нудьги Юлії. На всі запитання, що виникли під час наради було надано вичерпні відповіді.