ПРИВІТАННЯ ЗІ СВЯТОМ ІВАНА КУПАЛА
Це свято відбувається в час, коли сонце дає найбільше тепла і світла та виявляє свою найвищу чудодійну силу для людини.
Івана Купала співпадає з днем народження Іоанна Хрестителя Предтечі, який навчав, хрестив людей, вчив бути справедливими один до одного. Це возвеличення сонця, землі, води і вогню, сили природи ії краси, нашого могутнього родоводу і глибокої духовності.
Кожного року, всією громадою, ми відзначаємо це свято у мальовничому куточку, біля водойми, у селі Широке. Але, на жаль, в цьому році, у зв'язку з карантином, це не можливо.
Тож пригадаймо, як веселівці святкували Івана Купала у минулому році. Фото ТУТ.
Вельмишановні мешканці Веселівщини!
Щиро вітаю всіх з найколоритнішим та найцікавішим святом Івана Купала!
З нагоди свята, бажаю всім здоров`я, успіхів у починаннях та впевненості у своїх силах! Нехай купальське вогнище очистить Вас від усіх хвороб та негараздів. А легендарний цвіт папороті дає віру у надзвичайне та дивовижне.
Зі святом вас!
З повагою
селищний голова ПЕТРО КІЯШКО