Привітання селищного голови Петра Кіяшка з Днем Національної поліції України

Дата: 03.07.2020 11:45

Фото без описуШановні працівники поліції! Прийміть щирі вітання з професійним святом – Днем Національної поліції України!

Національна поліція України створена для забезпечення охорони прав і свобод людини, протидії злочинності, підтримання публічного порядку та громадської безпеки.
Сьогодні Ви з честю виконуєте свій службовий обов'язок, охороняючи життя та спокій наших громадян, стоячи на варті законності та правопорядку у суспільстві, без чого неможливий подальший розвиток нашої держави.
Нехай Ваші професійні зусилля будуть винагородженні повагою і довірою кожного громадянина, а міцне здоров’я та благополуччя стануть непохитною основою зростання Ваших подальших професійних успіхів!

Нам дуже приємно, що напередодні свята Дня Національної поліції України, Веселівська ОТГ отримала інформацію, щодо доповнення складу дільничних офіцерів ще одним інспектором. Отже, на нашій території будуть працювати троє інспекторів.

Новий проєкт «Поліцейський офіцер громади» передбачає, що офіцер поліції буде тісно взаємодіяти з жителями своєї громади та орієнтуватися на їхні потреби. 80-90% робочого часу поліцейський знаходитиметься в громаді. Він буде доступний для населення, знатиме мешканців території, яку обслуговує, їхні проблеми та надаватиме якісні поліцейські послуги. Громада бере на себе частину фінансової підтримки його роботи. Поліцейські офіцери громади будуть, в першу чергу, запобігати правопорушенням в інтересах громади. Ми впевнені, що завдяки реалізації цього проєкту кожен українець, навіть у найвіддаленішому селі, буде почувати себе у безпеці.

Проєкт «Поліцейський офіцер громади» стане новим рівнем надання якісних поліцейських послуг та системи захисту.

Селищний голова, депутатський корпус, виконавчий комітет Веселівської селищної ради