Дата: 02.07.2020 15:27

Фото без описуШановні мешканці громади, вантажоперевізники та вантажовідправники!

На виконання Протоколу наради з питання забезпечення збереження автомобільних доріг у Запорізькій області, яка відбулась 30.06.2020р., на засіданні виконавчого комітету Веселівської селищної ради 30.06.2020 року прийнято рішення № 10/89 «Про обмеження (заборону) проїзду великовагових транспортних засобів по дорогах Веселівської ОТГ при високих температурах повітря», в якому виконавчий комітет вирішив обмежити (заборонити) рух великовагового транспорту масою понад 24 тонни і навантаженням на вісь більш, ніж 7 тонн, по дорогах Веселівської селищної територіальної громади при температурі повітря більш, ніж +28°С з 08:00 год до 20:00 год.

Обмеження руху не розповсюджується на транспортні засоби, які використовуються під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

Відділ з питань внутрішньої та інформаційної політики