Протидія домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми

Дата: 01.07.2020 16:36

Фото без описуСпеціалісти відділу соціального захисту населення виконкому взяли участь у онлайн вебінарі «Практичні питання протидії домашньому насильству, забезпечення гендерної рівності та протидії торгівлі людьми: регіональний аспект".

Даний захід проведено Департаментом соціального захисту населення облдержадміністрації спільно із Запорізьким центром перепідготовки і підвищення кваліфікації кадрів.

Під час наради  вивчено основні напрями реалізації державної політики у сфері запобігання та протидії домашньому насильству;  аспекти реалізації державної політики щодо забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків;  основні напрями реалізації державної політики у сфері протидії торгівлі людьми.

Учасники ознайомилися з досвідом Мелітополя, Бердянська, Запоріжжя у питанні створення притулків та мобільних бригад для постраждалих осіб.

Відділ соціального захисту населення