Нова функція додатку "Дія"
У мобільному додатку “Дія” з’явився сканер QR-кодів, за допомогою якого можна сканувати документи у застосунку.
Оновлюйте Дію до версії 1.9: де додано сканер QR-кодів у застосунок
Зазначається, що нова версія мобільного застосунку має вбудований сканер QR-кодів для того, щоб було зручніше зчитувати та перевіряти дійсність документів у мобільному застосунку "Дія".
“Відсканувавши QR-код документа, ви можете миттєво підтвердити його дійсність — мобільний застосунок робить запит до реєстру і відображає інформацію про документ”.
Також, розробники доопрацювали push-повідомлення, їх налаштування та інші важливі технічні деталі. Зараз у "Дії" доступні цифрові водійське посвідчення, ІD-картка та паспорт громадянина України для виїзду за кордон, свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу, студентський квиток та автоцивілка.
До слова, прикордонники заявили, що українці не можуть перетинати кордон за допомогою е-паспорта.
Натомість «Укрзалізниця» дозволила пасажирам використовувати цифровий паспорт.
“Дія” надає послуги з оформлення електронних підписів (платно), безоплатно отримати ЕЦП можна в КНЕДП ІДД ДПС (податкова).
Відділ ЦНАП Веселівської селищної ради