Вітання з нагоди Дня Конституції України!

Дата: 26.06.2020 08:35

Фото без описуШановні веселівці! Прийміть найщиріші вітання з нагоди визначного державного свята - Дня Конституції України!

Двадцять чотири нелегких, надзвичайно відповідальних для українського народу років відділяють нас від події, що золотими літерами вписана в історію нашої держави – прийняття конституції.

Ця подія стоїть в низці тих небагатьох історичних дат, які єднають людей, перетворюючи населення на народ, територію - на державу. Це надзвичайно відповідальний етап складного шляху творення держави - Україна. Ознаменування фундаментального закріплення нашої незалежності, навічне закарбування волі народу жити у власній, суверенній, соборній державі.

Конституція увійшла в суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

Хай мир і порозуміння сприяють подальшій розбудові нашої державності, становленню достатку в кожній родині. Зі святом вас!

Депутатський корпус, виконавчий комітет та апарат Веселівської селищної ради.