Веселівська селищна рада дякує Міжнародному благодійному фонду "Карітас України" та Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за надану благодійну допомогу.

Дата: 23.06.2020 14:39

Фото без описуВеселівська селищна рада отримала благодійну допомогу у вигляді захисних та санітарно-гігієнічних засобів для медперсоналу медичних закладів Веселівської громади.

Це: медичні захисні маски, костюми біологічного захисту (комбінезони), дезінфікуючі засоби, окуляри захисні, термометр безконтактний інфрачервоний, оглядові рукавички та респіратори.

Засоби індивідуального захисту передані  КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради  та КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Веселівської селищної. Також, додатково,  отримано захисні маски для працівників селищної ради.

Дякуємо Міжнародному благодійному фонду "Карітас України" та Програмі ULEAD з Європою / ULEAD with Europe за надану благодійну допомогу.