Розвиток самозайнятості - це перспективи зміцнення громади.

Дата: 22.06.2020 14:54

Фото без описуПитання ефективного використання холодильного обладнання не одноразово підіймалося депутатами Веселівської селищної ради на сесійних засіданнях. Так, було створено ініціативну групу, яка опрацювала всі можливі варіанти співпраці. Нарешті, після зміни керівництва в СОК «Весела ягідка», які є власниками холодильного обладнання, це питання вдалося зіштовхнути з місця.

На даний час обладнання розконсервоване, протестовано та повністю підготовлено для використання.

В зв’язку з цим звертаємо увагу підприємців, які займаються вирощуванням та реалізацією плодово-овочевих культур, СОК «Весела ягідка» надає послуги з охолодження та зберігання плодово-овочевої продукції. Зацікавлених осіб просимо звертатися за адресою вул. Центральна 160 кабінет 14.