Привітання від КУ «Центр соціальних послуг» з Днем фермера!

Дата: 19.06.2020 10:28

Фото без описуЗ часу проголошення незалежності України було започатковане фермерське господарювання, як прогресивна форма підприємницької діяльності громадян у галузі сільського господарства України.

Фермерський тип господарювання – це особливий вид підприємницької діяльності на селі, на основі праці родини за традиційним українським сільським укладом.

Відзначення Дня фермера – важлива подія внутрішнього життя країни. Без селянина немає держави, без фермера – майбутнього.

Відомо, як нелегко сьогодні працювати на землі. Але лише завдяки вашій наполегливій праці та умілому господарюванню досягнення в сільському господарстві останніх років стають загальновизнаними. Ваш трудовий подвиг, служіння землі та найблагороднішій професії – хлібороба й годувальника залишаються взірцем для багатьох.

Прийміть, шановні фермери нашої громади, найщиріші вітання з професійним святом від комунальної установи «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради. Нехай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями ваші ниви, хай втілюються в життя ваші плани, задуми та сподівання на радість вашим рідним, на благо розквіту рідного краю та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять вас стороною природні стихії, а ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті та благополуччі. Здоров’я вам, наснаги, терпіння і  Господніх благословеній!

Є в громаді фермера, які здатні сприймати чужі проблеми, як свої, та завжди відгукуються на прохання про допомогу громадянам похилого віку, молодим сім'ям з дітьми, які опинились у складних життєвих обставинах і потребують допомоги.

Нехай жита високі половіють,
Хай трави вам вклоняються до ніг,
Хай люди, зустрічаючи, радіють,
Хай щастя переступить ваш поріг.
Хай серце буде добре і надійне,
Не жевріє – палає хай вогнем,
Сто років накує в саду зозуля…
Бо ми без Вас, їй-Богу, пропадем!