Книжкова посмішка літа

Дата: 11.06.2020 11:26

Фото без описуЛітні канікули – мрія кожного школяра.  Адже це час для веселих розваг, а ще і прекрасна можливість пізнати щось нове, узявши до рук цікаву книжку...

Тож запрошуємо вас, юні друзі, до бібліотеки познайомитись з літературою, яка представлена на виставці «Книжкова посмішка літа».

До вашої уваги запропоновані  видання різної тематики  для  вікових категорій 5-9 класів

Весело та цікаво можна помандрувати сторінками книжок, які представлені на експозиції.

Тут  представлені твори  таких авторів, як Сашко Дерманський  «Чудове Чудовисько», Зірка Мензатюк «Дике літо в Криму», Ерін Гантер «Коти - вояки». Вони розповідають про  перше кохання, непрості людські відносини, цікаві та захоплюючі подорожі, що дадуть можливість отримати насолоду від читання.

Книжковий перегляд  «Книжкова посмішка літа» допоможе вам отримати позитивні емоції  від зустрічі з літературними героями, розвинути свої інтелектуальні та творчі здібності, поповнити багаж необхідних знань.

Тож, читайте, пізнавайте та насолоджуйтесь!

Бібліотекар дитячої бібліотеки                                                                        Крівчік І.С.