Рятувальники закликають громадян дотримуватись правил безпеки під час відпочинку на водоймах!

Дата: 05.06.2020 11:05

Фото без описуУ спекотні дні, що нині спостерігаються на території України, більшість людей рятуються від сонця на берегах водойм.

На жаль, відпочивальники нерідко забувають про правила безпечної поведінки на воді, а ціною такої необачності може стати їхнє життя. Особливу небезпеку становлять саме ставки та невеличкі озера, де наразі фіксується збільшення кількості загибелі людей.

У зв’язку з цим, рятувальники Веселівського РС ГУ ДСНС України у Запорізькій області вкотре звертаються до громадян з проханням бути обачними поблизу водойм і нагадують, що основною причиною трагічних наслідків є необережне поводження на воді та ігнорування правил безпеки.

Варто пам’ятати:

-купатися можна лише на спеціально обладнаних для цього пляжах; якщо такого поблизу немає вибирайте безпечне для купання місце з поступовим схилом та твердим і чистим дном;

-вкрай обережними варто бути під час купання у ставках, на невеличких озерах;

- ніколи не пірнайте в незнайомих місцях;

-не заходьте у воду під час шторму;

- не запливайте далеко; ніколи не плавайте наодинці, особливо якщо ви не впевнені у своїх силах;

- не заходьте у воду в стані алкогольного сп'яніння;

-купання дітей повинно відбуватися виключно під наглядом дорослих, які добре вміють плавати;

Пам’ятайте: ваша безпека та безпека ваших рідних, в першу чергу, залежить лише від вас! Нагадуємо всім мешканцям району. Що на всіх водоймищах нашого району купатися сурово заборонено а також у меліоративних каналах! Не наражайте себе на небезпеку!

Начальник Веселівського районного сектору

ГУ ДСНС України у Запорізькій області                                                          О. БАША