КП "ВЕСЕЛІВСЬКА БАГАТОПРОФІЛЬНА ЛІКАРНЯ ІНТЕНСИВНОГО ЛІКУВАННЯ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ" ВСТАНОВИЛИ ЛІФТ ДЛЯ ПІДЙОМУ ХВОРИХ.

Дата: 04.06.2020 16:39

Фото без описуУ КП "Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування Веселівської селищної ради" встановили ліфт для перевезення хворих, який вперше з’явився у лікарні з часів її будівництва - близько 50 років тому.

3 червня, головний лікар Олександр Колісник разом із селищним головою Петром Кіяшком оглянули новий ліфт для перевезення  хворих.

«Фактично будівля лікарні була без ліфту для перевезення хворих. Ліфт дуже часто виходив зі строю і доводилось хворим або самим підійматись сходами на верхні поверхи, або їх зносили медичні працівники, фактично на руках. Коли ми звернулись за допомогою щодо встановлення нового ліфту до керівництва та депутатського корпусу Веселівської селищної ради то нас одразу підтримали і сприяли в отриманні коштів із місцевого бюджету. Загальна вартість робіт становить близько 800 тис. грн», - розповів головний лікар Олександр Колісник.

Окрім того, у 2020 році суттєво оновлено матеріально-технічну базу лікарні, зокрема проведено капітальний ремонт хірургічного відділення лікарні, приміщення бактеріологічної лабораторії. Наразі триває капітальний ремонт терапевтичного відділення.

Сьогодні лікарня обслуговує 21 тисячу мешканців району, медичними послугами охоплено не лише населення Веселівської горомади, але й Новоуспенівської та Чкаловської ОТГ , Менчикурівської сільської ради та інших районів.