КАРАНТИН – НЕ ЗАВАДА

Дата: 03.06.2020 15:40

Фото без описуВесна в цьому році розпочалась з початком карантину, але робота в шкільній теплиці КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1" не зупинилась. Ми продовжували готувати ґрунт, висівати насіння овочів та квітів для майбутньої розсади.

З появою перших паростків почалась кропітка та відповідальна робота. За період вирощування тепличних насаджень робітники підтримували основні процеси життєдіяльності майбутніх саджанців: температурній режим, щоденний полив, періодичне підживлення мікроелементами, постійне провітрювання приміщення теплиці. В той же час, займались розмноженням кімнатних квітів: герані, лілії, каланхоє, алоє, агави, традесканції,  розсадою овочів (томати, капуста, перець 4500 шт.) та квітів для озеленення території (чорнобривці, петунії, сальвії 1000 шт.).

У другій теплиці постійно росте зелень та цибуля. Протягом березня було вирощено і зібрано 15 кг ароматного редису, висаджено 100 кущів розсади томатів "Фуете" для подальшого вирощування на плоди. Щоденно проводиться спушування та підживлення рослин.

У майбутньому планується використання овочів та зелені для приготування салатів та інших страв в шкільній їдальні.

Ми з нетерпінням чекаємо юних овочівників, квітникарів та поновлення занять наших гуртків в теплицях.

Майстер виробничого навчання

ГРЕШКО Людмила

КЗ "Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1"