Сьогодні відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради.

Дата: 29.05.2020 14:59

Фото без описуУ Веселіській громаді  відбулося чергове засідання виконкому, на якому члени виконкому розглянули  16  питань.

Особливу увагу було приділено питанням: про хід виконання програми "Безпечне місто" Веселівської селищної територіальної громади на 2019-2020 роки, про хід виконання Програми захисту населення і територій Веселівської селищної територіальної громади від пожеж, надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру на 2018-2020 роки, про встановлення тарифу на централізоване водопостачання для абонентів державного підприємства "Сільськогосподарське підприємство Державної кримінально-виконавчої служби України (№8), а також питання про постановку на квартирний облік, про встановлення адреси об'єкту будівництва, питання про надання одноразової матеріальної допомоги на поховання та про погодження режиму роботи об'єкту торгівлі.

Тексти цих та інших рішень шукайте на нашому офіційному сайті впродовж 10 робочих днів в закладці Архів документів.