Колектив КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» від щирого серця вітає всіх зі святом Останнього дзвоника!

Дата: 28.05.2020 09:00

Шановні учні, батьки, педагоги!

Колектив КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2» від щирого серця вітає всіх  зі  святом Останнього дзвоника!

Наближається до завершення 2019-2020 навчальний рік. Цей навчальний рік,  надовго нам запам’ятається.

Хочу подякувати всім учасникам освітнього процесу за співпрацю, що ми  є єдиною командою  у  цей складний час для кожного з нас.  Педагогам - за впровадження технологій дистанційної освіти,  за те, що жоден учень не залишився без вашої уваги. Працівникам-за створені комфортні умови для дітей. Учням - за наполегливість і терпіння. Особлива подяка батькам. Ви  стали світом для своєї дитини і нашими помічниками.

Дорогі наші випускники, ми бажаємо вам здоров’я міцного, віри і впевненості у свої власні сили, наснаги і оптимізму. Нехай дорога, яку ви обрали, приведе вас до успіху.

Життя не стоїть на місці. І скоро ми зустрінемо наших першокласників. Вони напишуть нову історію нашої школи. Бажаю всім   міцного здоров’я, щастя, радості, тепла, затишку, добробуту, здійснення мрій і бажань!

Нехай мелодія останнього дзвоника увінчає закінчення ще одного навчального року, стане провісником змістовного відпочинку, нових  вражень, відкриттів, звершень  і перемог!

До зустрічі.

З повагою колектив КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2».