Програма запуску соціальних ініціатив для молоді "Давай зміни. Виходь за межі"

Дата: 25.05.2020 11:05

Відповіді на поширені питання про програму “Давай Зміни. Виходь за межі”

Програма: НАВІЩО?

Ми хочемо допомогти молоді, яка хоче розвивати навички майбутнього і прагне робити класні соціальні ініціативи. Наша задача – сприяти втіленню в життя цікавих ідей, на реалізацію яких раніше не вистачало знань чи навичок. Ми спільно пройдемо весь шлях від дизайну ідеї до її реалізації і залучимо для цього досвід успішних підприємців та ефективних громадських діячів, які будуть спікерами та гостями проєкту.

Ключовим завданням учасників програми в процесі навчання буде розробка і реалізація соціальної чи антикорупційної ініціативи, що відповідатиме потребам мешканців певного міста/селища. До прикладу, ініціативи можуть передбачати, але не обмежуються, таким:

– розвиток простору для життя (цікаві урбаністичні ініціативи, які б сприяли: облаштуванню громадських місць, створенню транспортної чи іншої інфрастурктури, облаштуванню пішохідних зон чи зон відпочинку і навчання тощо)
– заходи із запобігання або зменшення наслідків Covid-19
– захист інтересів (заходи з протидії незаконним забудовам, вирубці зелених насаджень, боротьба з незаконними сміттєзвалищами або виробничими викидами, збільшення доступу до безкоштовних ліків, протидія необґрунтованому підняттю тарифів тощо)
– забезпечення доброчесності (кампанії із забезпечення прозорості влади, викриття зловживань чиновниками, зняття з посад корупціонерів тощо)
– допомога людям, які потребують підтримки

Звертаємо Вашу увагу, що проєкт не передбачає надання фінансової підтримки на реалізацію ініціатив, але ми маємо можливість покрити витрати на дизайн, друк, відео чи інші креативні продукти для найбільш цікавих та амбітних ініціатив, щоб сприяти їх максимально ефективному запуску.

Учасники: ХТО?

До участі у програмі запрошується молодь віком від 18 до 35 років зі всієї України.
Основна умова участі – мати ідею соціальної ініціативи та готовність реалізувати її в часі навчання на програмі – з червня по вересень.

Навчання: ЯК?

Всього буде відібрано й сформовано групу з 25 учасників.
Навчання буде відбуватись онлайн і включатиме серію лекцій, тренінгів та зустрічей, які допоможуть прокачати такі навички:
– онлайн-комунікації та дизайну мислення
– інструменти онлайн управління проєктами
– практики психологічної стійкості
– сторітейлінг

– та багато іншого

Лінки для поширення за посиланнями:
1. Подія в FB - https://bit.ly/2zmhVMy

2. Анонс проекту -  http://osu.org.ua/vyhod-za-mezhi-reyestrujsya-na-programu-zapusku-sotsialnyh-initsiatyv/
3 FAQ проекту - https://bit.ly/2ytQfph
4. Ролик-анонс за посиланням

5. Програма -  https://bit.ly/2TlzMuc

На учасників чекають цікаві виклики, приємні сюрпризи та багато драйву. А учасники, які реалізують свої ініціативи, будуть запрошені на особливу святкову офлайн зустріч в один з казкових куточків України ????
З усіх організаційних питань пишіть на скриньку проєкту “Давай зміни “Виходь за межі”: Davayzminy@gmail.com, або ж ставте їх у групі проєкту у Facebook чи Instagram.
—————————————————————————
Проєкт впроваджується Громадською організацією Відкритий простір у рамках проєкту ПРООН “Громадянське суспільство задля розвитку демократії та прав людини в Україні”, що реалізовується за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії.