Дата: 21.05.2020 11:05

Фото без описуУ культурі майже кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію.

В Україні таким символом є вишиванкасвоєрідний унікальний код українського етносу із зашифрованими оберегами, символами та знаками.

День вишиванкивідносно нове народне свято, покликане сприянню єдності і культурного відродження всього багатонаціонального українського народу. У 2020 році День вишиванки припадає на 21 травня. Ідеєю свята є збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення загалом. Свято не передбачає обов'язкових заходів, окрім одягання вишиванки. Разом із тим, така дія має глибокий контекст, адже йдеться про вираження своєї національної та громадянської позиції, культурну освіченість та духовну свідомість. Як показує досвід, люди в День вишиванки завжди піднесені та усміхнені, адже в стародавньому одязі закодовано багато символів сили, добробуту, краси та оберегів.

Працівники КУ «Центр соціальних послуг» долучаються до флешмобу #VyshyvankaDay та вітають всіх зі святом. Бажаємо сонячного настрою, безліч приємних емоцій, любові до рідної країни та успіхів у всіх звершеннях!