Покладання квітів до пам’ятників загиблим воїнам, що розташовані на території нашої громади

Дата: 08.05.2020 15:47

Фото без описуУ День пам’яті та примирення та з нагоди Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні селищний голова Петро Кіяшко разом з заступником селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Іриною Чорною та головою ради ветеранів ради Аллою Пелікан поклали квіти до всіх пам’ятників загиблим воїнам, що розташовані на території нашої громади.

Висловлюємо щиру подяку старостам, депутатам, працівникам  культури та мешканцям сіл за благоустрій пам’ятників та прилеглих територій.

Шановні мешканці громади, нагадуємо, що в Україні діють карантинні заходи. Бережіть себе та своє здоров’я.