Веселівською РФ ЗОЦЗ проведено профінформаційний вебінар.

Дата: 06.05.2020 16:17

Фото без описуЗ метою забезпечення інформування безробітних щодо послуг Державної служби зайнятості у період карантину 5 травня 2020 року фахівцем з профорієнтації Веселівської районної філії Запорізького обласного центру зайнятості був проведений інформаційний вебінар.

Засобами телекомунікаційного зв’язку, через використання онлайн ресурсу – «Zoom», на захід були запрошені особи, які набули статусу безробітного під час запровадження карантину.

Фахівець з профорієнтації ознайомила учасників вебінару із особливостями обслуговування клієнтів центру зайнятості у період карантину, правами та обов’язками зареєстрованих безробітних. Також, безробітних ознайомили з сучасним комплексом соціальних послуг, електронними сервісами Державної служби зайнятості та її можливостями.