Дистанційна робота з дітьми дошкільного підрозділу Новоолександрівського НВК

Дата: 06.05.2020 16:06

Фото без описуЗараз багато батьків трохи розгублені з дошкільнятами вдома і часто не знають, як і куди рухатися впродовж дня. Тому вихователі нашого закладу створили у Фейсбуці групи з батьками та кожного дня пропонують батькам своєрідну «дорожню карту»  — чек-ліст, у якому перелічені вправи  чи активності, які можна робити вдома з дитиною.

Педагоги надають рекомендації до виконання того чи іншого завдання, чи виду діяльності. Батьки можуть рухатися за цією "дорожньою картою", якщо хочуть, або обрати свій шлях, отримуючи від вихователя перелік корисних посилань на різноманітні пізнавальні сайти для дітей.

У такий орієнтовний план дня ми намагаємося вкласти основні види діяльності: розвиток мовлення, математичних здібностей, робота з дрібною моторикою, фізичні вправи. Головне в організації такого виду роботи - фахова допомога батькам в організації дозвілля дітей в період карантину, а не виконання плану досягнень.

Тож з гордістю за наших вихованців та великою вдячністю батькам за співпрацю звітуємо за дистанційну роботу.

З повагою, НІДЗЕЛЬСЬКА ІРИНА

Відео про дистанційну роботу дивись ТУТ.