ЗНО-2020 розпочнеться 25 червня.

Дата: 05.05.2020 15:52

Фото без описуМіністерство освіти і науки планує розпочати основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 25 червня. Документи про здобуття освіти випускники отримають наприкінці липня.

Випускники зможуть отримати документи про освіту після проведення державної підсумкової атестації у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Це орієнтовно відбудеться наприкінці липня. З 25 червня до 17 липня відбудеться основна сесія ЗНО.

Як відомо, при реалізації цього сценарію результати ЗНО будуть оголошені до 31 липня. Реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня.

Прийом документів від вступників триватиме з 13 до 22 серпня.

Навчальний рік для першокурсників розпочнеться 15 вересня.