Подяка людині з «ВЕЛИКИМ СЕРЦЕМ».

Дата: 29.04.2020 16:04

Фото без описуЗ однієї простої людини  почав роботу у Веселівській громаді соціальний проєкт  допомоги літнім людям, спільно з інтернет-магазином Rozetka, службою доставки «Нова пошта»  та  фондом “Життєлюб”.

Через соціальну мережу  Facebook, житель Веселівської громади Роман Терещенко контактував з співзасновником сайту «Життєлюб» Карогодським Г. та запропонував Веселівщину, як суб’єкт участі у проєкті . Отримав добро.
Потім, с цими планами, Роман прийшов до голови районної ради Масалова Віктора. Далі, вже разом, пішли до селищного голови Кіяшка Петра,  який також підтримав цю ідею і одразу дав доручення долучитись до роботи працівникам КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради, які, в свою чергу, оперативно налагодили співпрацю з «Життєлюбом».

В результаті спільної роботи небайдужих людей маємо 200 продуктових наборів для найбільш незахищених категорій громадян нашого селища, які так потребують турботи та допомоги в теперішніх умовах. За поданням депутатів Веселівської селищної ради було виявлено мешканців, яким соціальні працівники доставили продуктові набори.

Веселівська селищна рада висловлює щирі слова вдячності  мешканцю нашої громади  Роману Терещенко за «Велике серце», небайдужість  та активну життєву позицію!