У пам`ять про директора Веселівської ЗОШ № 2 Бабан Наталію Олексіївну

Дата: 29.04.2020 13:00

Бабан Наталія Олексіївна народилася 6 червня 1953 році в селищі Веселе. Закінчила Веселівську ЗОШ № 2. Навчалася в Мелітопольському педагогічному училищі, згодом – у педагогічному інституті.

Свою педагогічну діяльність Наталія Олексіївна розпочала у 1971 році. Працювала піонервожатою, методистом будинку піонерів, вихователем групи продовженого дня, заступником директора з виховної роботи, а з 2003 по 2011 роки директором Веселівської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2.

У 1982 році переїхала в Тюменську область. Працювала вчителем географії та педагогом організатором. У 1990 році знову повернулася до рідного Веселого і у свою школу.

Значну увагу педагог приділяла  вихованню підростаючого покоління. Учила учнів бути патріотом, міркувати, любити рідний край. Без школи вона не уявляла свого життя. Це про неї слова           В. Сухомлинського «Серце віддаю дітям». Дійсно, Наталія Олексіївна, це творча особистість, яка вкладала свою душу і серце у справу свого життя - виховання дітей.

У пам’яті колег та учнів Наталія Олексіївна залишиться як творчий, працелюбний, добрий педагог. Учні та випускники школи завжди згадують її  цікаві виховні заходи.

Висловлюємо співчуття родині Наталії Олексіївни. Світла пам'ять про  талановиту  людину назавжди залишиться у серцях тих, хто її знав.

Колектив КЗ «Веселівська

ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»,