Дякуємо за благодійну допомогу!

Дата: 17.04.2020 12:58

Магазин  “АТБ” разом з Міністерством соціальної політики України, у зв’язку з карантином, підтримали незахищені верстви населення  і Веселівської громади.

Так було надано 87 продуктових наборів для наших мешканців. Підтримав цю благодійну акцію і наш депутат Чупина В.В., який доставив пакунки до КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.
У набір входить: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинна олія,чай, лимони та багато іншого.
Доставкою продуктових наборів займаються соціальні працівники  комунальної установи «Центр соціальних послуг» ВСР. Через карантинні заходи, соціальні працівники ще більш приділяють уваги і  турботи  своїм підопічним, адже саме останні знаходяться в зоні ризику.

За ініціативи селищного голови Петра Кіяшка разом із активом Ради втеранів, та завдяки підтримки фермерів, підприємців та небайдужих мешканців нашої громади: Акімова О.А., Латковського А.М., Брегеди О.П., Стогній Р.О., Василенка В.І., ТДВ "Веселівський завод сухого знежиреного молока" закуплено Паски, які було освячено Протоіреєм Храму в ім'я Казанської ікони Божої Матері Олександром Мурашко та роздано мешканцям поважного віку нашої громади із побажаннями міцного здоров'я, а також наголошено їм про необхідність дотримуватись умов карантину.

Тож, хочемо висловити слова вдячності всім причетним до даної благодійної акції.