У селищному будинку культури і дозвілля проводяться ремонтні роботи – заміна склопакетів у кабінетах, де займаються колективи.

Дата: 09.04.2020 11:57

Фото без описуНевід’ємну частину у житті кожної людини є культура,адже саме пісня піднімає настрій та дух.

Аби жителям селища та працівникам селищного будинку культури і дозвілля було комфортно та затишно, за кошти місцевого бюджету та частково за спец.рахунок СБКіД  проводяться ремонтні роботи – заміна склопакетів у кабінетах, де займаються колективи. На майбутнє планується заміна склопакету у танцювальному класі.

Адміністрація селищного будинку культури і дозвілля бажає усім мешканцям громади міцного здоров’я  та як найшвидше знову зустрітися у стінах улюбленого закладу!